دستمال کاغذی مسی به حراج گذاشته شد!+ عکس

دستمال کاغذی ای که قرارداد اولیه لیونل مسی نوجوان با بارسلونا روی آن نوشته شد، در حراجی قرار می گیرد.

به گزارش آیت البرز، به نقل از آیت البرز، این دستمال که انتظار می رود تا سقف 635000 دلار فروخته شود، سکوی پرتاب مسی به سوی درخشش در باشگاه بارسلونا بود. این دستمال با جوهر آبی نوشته شده و تعهد باشگاه به امضای قرارداد با مسی را در صورت توافق بر سر مبلغ ذکر می کند.

این دستمال پیش از آغاز مزایده در 18 مارس، در نیویورک به نمایش گذاشته شده تا علاقه مندان را جذب کند. با توجه به افزایش علاقه به یادگاری های ورزشی، انتظار می رود این دستمال به قیمتی بالاتر از قیمت تخمینی به فروش برسد.

دستمال کاغذی مسی به حراج گذاشته شد!+ عکس

در ماه دسامبر گذشته، مجموعه ای از شش پیراهن مسی با شماره 10 در جریان قهرمانی آرژانتین در جام جهانی قطر 2022، در یک حراجی به قیمت 7.8 میلیون دلار فروخته شد که فراتر از برآوردها بود.

به گزارش فرانس 24، مسی که در حال حاضر برای باشگاه اینتر میامی بازی می کند، در سال 1987 در خانواده ای کارگر در روزاریو، حدود 300 کیلومتری شمال بوینوس آیرس متولد شد. او در 13 سالگی توسط بارسلونا کشف شد. با وجود استعداد درخشان مسی، همه در بارسلونا متقاعد نشده بودند و این مذاکرات به طول انجامید که باعث بی صبری پدر مسی شد.

این روند تا زمانی که در 14 دسامبر 2000 در یک باشگاه تنیس در بارسلونا، بین مدیر ورزشی آن باشگاه، کارلس رکساچ، جلسه سرنوشت سازی برگزار شد، ادامه یافت.

رکساچ برای تایید علاقه باشگاه، با خود دستمالی برداشت و با جوهر آبی روی آن نوشت که «تحت مسیولیت خود و بدون توجه به مخالفت احتمالی، با لیونل مسی، به شرط حفظ توافقات مالی، قرارداد امضا می کند.»

این دستمال پس از نیویورک، در پاریس و لندن نیز به نمایش گذاشته خواهد شد

دستمال کاغذی مسی به حراج گذاشته شد!+ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستمال کاغذی مسی به حراج گذاشته شد!+ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستمال کاغذی مسی به حراج گذاشته شد!+ عکس"، کلیک کنید.