T-7A آمریکا در یک قدمی پرواز در آسمان/ عکس

به گزارش خبرگزاری آیت البرز، در پایان ماه فوریه، تیم های نیروی هوایی در آزمایشگاه اقلیمی مک کینلی در پایگاه نیروی هوایی اگلین، فلوریدا، یک ماه آزمایش دمای شدید را روی T-7A Red Hawk جدید انجام دادند. این آزمایش ها که از شرایط یخبندان گرفته تا گرما و رطوبت بالا را شامل می شد، برای اندازه گیری چگونگی کنترل در شرایط آب و هوایی واقعی بود.

T-7A در حال حاضر تحت طیف وسیعی از آزمایشات قرار دارد زیرا نیروی هوایی در تلاش است تا آن را به عنوان هواپیمای آموزشی جدید خود بپذیرد. خلبانان نیروی هوایی سال ها در T-38 آموزش می دیدند. در واقع، آنها برای چندین دهه بر روی آن آموزش دیدند. T-38 در اوایل دهه 1960 وارد خدمت شد و از آن زمان به عنوان جت آموزشی استاندارد برای خلبانان نیروی هوایی تبدیل شده است. نیروی هوایی در اوایل دهه 2000 شروع به جستجوی جایگزینی کرد، تا آنکه T-7A وارد میدان شد، به عنوان چیزی که خلبانان می توانستند در آن آموزش ببینند تا برای پرواز با جت های جنگنده نسل پنجم آماده شوند.

T-7A آمریکا در یک قدمی پرواز در آسمان/ عکس

آزمایشگاه اقلیمی مک کینلی AHLG تاسیسات بزرگ و چند محفظه ای است که برای شبیه سازی محیط های مختلف از شرایط سرد قطب شمال گرفته تا هوای خشک بیابان طراحی شده است. اینها برخی از سناریوهایی بود که T-7A در آن قرار گرفت. یک جت در فضایی به وسعت 55000 فوت مربع قرار داشت و در معرض گرمای شدید، از 110 درجه فارنهایت تا منفی 25 درجه قرار داشت. همچنین تست های رطوبت نیز انجام شد، در حالی که تکنسین ها نحوه عملکرد نرم افزار و موتور را در آن شرایط ارزیابی کردند.

دکتر تروی هوگر، آزمایشگر ارشد توسعه T-7A در مرکز مدیریت چرخه حیات نیروی هوایی، گفت: “ما باید بدانیم که T-7A می تواند در شرایط محیطی که در پایگاه های آموزشی خلبانی در سراسر کشور با آن مواجه می شود عمل کند.”

منبع: taskandpurpose

227227

T-7A آمریکا در یک قدمی پرواز در آسمان/ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "T-7A آمریکا در یک قدمی پرواز در آسمان/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "T-7A آمریکا در یک قدمی پرواز در آسمان/ عکس"، کلیک کنید.