آماده پیاده سازی نقشه راه هوش مصنوعی در سازمان ها هستیم

 آماده پیاده سازی نقشه راه هوش مصنوعی در سازمان ها هستیم

این رویداد با سخنرانی نخبگان و افراد برجسته حوزه فناوری اطلاعات و حضور مخاطبان حوزه در ده دوره برگزار شده است و هدف مطرح کردن چالش های پیش روی نوآوران و ایجاد انگیزه برای راه اندازی کسب وکار های نوین را دنبال کرده است.

به گزارش روابط عمومی رویداد، در دهمین جشنواره فناوری اطلاعات، علی گلزاده، مدیرعامل شرکت داده و اعتبارسنجی تجارت ایرانیان (داتا) به عنوان سخنران اصلی حضور داشت و به روند توسعه هوش مصنوعی پرداخت و نکات بنیادین پیاده سازی هوش مصنوعی در سازمان ها و شرکت های ایرانی را مرور کرد.

گلزاده مشاغلی همچون مدیر محصول هوش مصنوعی، مهندس پرامپت، متخصص یادگیری ماشین و مشاور هوش مصنوعی را مشاغل موثر سال های آتی توصیف کرد و گفت: «جی پی مورگان به عنوان یک بانک بزرگ در سال های اخیر با مهاجرت نیروهایش به شرکت های فناوری بزرگ مواجه شده است و نیروهای فنی این مجموعه بزرگ و اثرگذار به سمت شرکت های فناوری همچون آمازون، گوگل، مایکروسافت، متا و… رفته اند و آنجا جذب شده اند. این آمار نشانگر آن است که صنایع مختلف از جمله صنعت بانکداری نمی تواند در دنیای امروز، سودای یکه تازی داشته باشد و فارغ از تحولات سریع فناوری به بقا و کارآمدی خود ادامه دهد.»

مدیرعامل شرکت داتا، قدم اول پیاده سازی هوش مصنوعی در سازمان را ارزیابی بلوغ دانست و گفت: «ضرورت و پیش نیاز این کار، زیرساخت داده ای و سخت افزاری مناسب است که فقدان آن در بسیاری از مجموعه های ایرانی مشاهده می شود. نقشه راه هوش مصنوعی، با توجه به صنعت و کسب وکار خاص، مسیری را برای بلوغ مجموعه ها ترسیم می کند. ما در شرکت داتا، به سازمان های بزرگ ایرانی کمک می کنیم نقشه راه مشخص اجرایی و اختصاصی خودشان را برای بهره گیری از هوش مصنوعی داشته باشند. این نقشه راهها، پیاده سازی آنها و بررسی خروجی و نتیجه ها کاری است که ما خود را به آن متعهد می دانیم.»

 آماده پیاده سازی نقشه راه هوش مصنوعی در سازمان ها هستیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد " آماده پیاده سازی نقشه راه هوش مصنوعی در سازمان ها هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با " آماده پیاده سازی نقشه راه هوش مصنوعی در سازمان ها هستیم"، کلیک کنید.