حمله جدید رژیم صهیونیستی به صف دریافت کنندگان کمک در غزه

حمله جدید رژیم صهیونیستی به صف دریافت کنندگان کمک در غزه

سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه از حمله مجدد ارتش رژیم صهیونیستی به صف دریافت کنندگان کمک در این باریکه خبر داد.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی حمله جدیدی را به صف دریافت کنندگان کمک در این باریکه انجام داده است.

سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد ارتش رژیم صهیونیستی در جنایت هولناک جدید خود، فلسطینیانی را که نزدیک میدان «الکویتی» شهر غزه منتظر رسیدن کامیون های حامل آرد بودند هدف قرار داد.

القدره تاکید کرد که در این جنایت وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی ده ها فلسطینی به شهادت رسیده و یا زخمی شده اند.

وی افزود: نظامیان اشغالگر مرتکب جنایت های نسل کشی و کشتار جمعی سازمان یافته می شوند؛ جنایت هایی که هزاران فلسطینی با شکم های گرسنه را در شمال غزه هدف گرفته است.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله جدید رژیم صهیونیستی به صف دریافت کنندگان کمک در غزه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله جدید رژیم صهیونیستی به صف دریافت کنندگان کمک در غزه"، کلیک کنید.