مشارکت مردم، سربلندی کشور عزیزمان را قدرت بخشید

مشارکت مردم، سربلندی کشور عزیزمان را قدرت بخشید

آیت البرز/گیلان منتخب مردم رشت و خمام در مجلس دوازدهم گفت: مشارکت باشکوه مردم رشت و خمام در جشن ملی انتخابات که نشان از درک صحیح شرایط خاص اکنون دارد، حماسه ای ماندگار را رقم زد و سربلندی کشور عزیزمان را قدرت بخشید.

محمدرضا احمدی در گفت وگو با آیت البرز با قدردانی از حضور حماسی و حمایت مردم رشت و خمام در انتخابات، اظهار کرد: از حسن اعتماد و حمایت بی دریغ مردم انقلابی و فهیم شهرستان های رشت و خمام برای دومین بار به اینجانب کمال تشکر و قدردانی را دارم.

منتخب مردم رشت و خمام در مجلس دوازدهم با بیان اینکه مردم با بصیرت، انقلابی و ولایت مدار استان گیلان با مشارکت پرشور و باشکوه برگ زرین دیگری را رقم زدند و حماسه حضور را خلق کردند، گفت: در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، حضور حماسی مردم شریف ایران مصداق بارز آیه شریفه «اِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُواْ مَا باَنْفُسهِمْ» در تعیین سرنوشت مردمان دیار روحانی مبارز میرزاکوچک خان جنگلی بوده است.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس یازدهم افزود: در پی لبیک به ندای مقام معظم رهبری، همگام با سراسر ایران مشارکت باشکوه مردم رشت و خمام در جشن ملی انتخابات که نشان از درک صحیح شرایط خاص اکنون دارد، حماسه ای ماندگار را رقم زد و سربلندی کشور عزیزمان را قدرت بخشید و دشمنان قسم خورده ایران عزیز را مایوس کرد.

احمدی سنگری با بیان اینکه اعتماد مردم مسیولیت ما را سنگین تر می کند، تصریح کرد: رونق تولید و اشتغال یکی از اولویت های مهم در مجلس دوازدهم است.

منتخب مردم رشت و خمام در مجلس دوازدهم، پیگیری معضل پسماند و فاضلاب شهر رشت، ساماندهی دو رودخانه زرجوب و گوهررود، توسعه اقتصاد دریامحور و حمل و نقل ریلی، پیگیری احداث خط آهن رشت آستارا، پیگیری معضل ترافیک کلانشهر رشت از جمله اولویت های خود در چهار سال آتی عنوان کرد.

وی تاکید کرد: اکنون که با توفیق الهی و حمایت های مردم شریف رشت و خمام برای دومین بار مورد اعتماد و انتخاب قرار گرفتم، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و امام راحل، از حضور گسترده و تلاش های تمامی عوامل اجرایی این حماسه بزرگ تشکر و قدردانی می کنم.

پایان خبر آیت البرز

مشارکت مردم، سربلندی کشور عزیزمان را قدرت بخشید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت مردم، سربلندی کشور عزیزمان را قدرت بخشید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت مردم، سربلندی کشور عزیزمان را قدرت بخشید"، کلیک کنید.