بازداشت یک نفر در جریان برگزاری انتخابات

بازداشت یک نفر در جریان برگزاری انتخابات

به گزارش آیت البرز رییس ستاد امنیت انتخابات استان تهران گفت: یک فرد که قصد ایجاد تهدید با سلاح سرد داشت، بازداشت شد.

به گزارش آیت البرز، محسن نایبی در گفت وگو با خبرنگاران درباره شرایط امنیت انتخابات در استان تهران، اظهار کرد: تا الان مورد خاص امنیتی که موجب ایجاد اخلال در روند برگزاری انتخابات شود، نداشته ایم.

وی ادامه داد: اقدامات بسیار خوبی در شش ماه گذشته در ستاد امنیت انتخابات در استانداری تهران انجام داده ایم. همه اقدامات لازم از زمان ثبت نام، روند بررسی صلاحیت ها، رصد فضای واقعی و مجازی، تامین ملزومات انتخابات از جمله تعرفه، آیت البرز و صندوق و موارد دیگر با پیوست امنیتی انجام شد. امنیت 6 هزار و 811 شعبه اخذ رای را به فراجا سپردیم که البته باید از سپاه محمد رسول الله و سپاه سیدالشهدا، دستگاه های اطلاعاتی و دستگاه قصاییه تشکر کنم که به تامین امنیت انتخابات کمک کردند. امنیت شعب و سطح شهر با وجود تهدیداتی که از قبل متصور بود، تامین شد و مساله خاصی ایجاد نشده است و امیدواریم با همین روال انتخابات برگزار شود.

وی درباره حادثه امنیتی در دارآباد گفت: فردی می خواسته تهدیدی با سلاح سرد انجام دهد که با حضور عوامل امنیتی این تهدید منتفی شده و نتوانسته ضربه ای برند. این فرد بازداشت شده است. فرد مجروحی در این اتفاق وجود نداشته است و آن فرد هم کار خاصی نتوانسته انجام بدهد.

233233

بازداشت یک نفر در جریان برگزاری انتخابات

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت یک نفر در جریان برگزاری انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت یک نفر در جریان برگزاری انتخابات"، کلیک کنید.