رونمایی و آغاز کار رسمی سامانه های هوشمند شرکت ملی پست

رونمایی و آغاز کار رسمی سامانه های هوشمند شرکت ملی پست

در ادامه حرکت شرکت ملی پست به سمت هوشمند سازی و تحقق دولت الکترونیک از 6 سامانه داخلی هوشمند و سامانه ربات هوشمند بله به منظور تسهیل در رهگیری مرسولات پستی برای مشتریان رونمایی شد.

یه گزارش گزوه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، عصر روز سوم اسفند ماه 1402 همایش2 روزه هم اندیشی کارشناسان کدگذاری و فناوری اطلاعات به کار خود پایان داد.

رییس هییت مدیره شرکت ملی پست با اشاره به ضرورت برگزاری همایش های تخصصی، بر افزایش سطح علمی و ارتقای همکاری ها در بدنه مدیران و کارشناسان معاونت فناوری اطلاعات و هوشمندسازی شبکه پستی تاکید و آنرا لازمه رشد و تعالی شبکه دانست.

لیایی با بیان این مطلب که امروز سیاستگذاری کلان شرکت پیرامون رویکرد کسب و کار تغییر و مسیر پست از حالت سنتی خارج و به سمت سرویس های هوشمند و باارزش افزوده حرکت کرده است. 

معاون وزیر ارتباطات در ادامه با اشاره بر اهمیت پروژه جی نف به عنوان یک پروژه ملی و داده های غنی اطلاعاتی موجود در این پروژه که می تواند گام های موثری در تحقق دولت الکترونیک داشته باشد، عنوان داشت: «اکنون به عنوان یک شرکت خدمات رسان وظیفه ماست که سرویس های با ارزش افزوده را روی این سامانه تعریف نماییم.»

وی افزود: «این سرویس ها نه تنها می تواند در تحقق اهداف دولت الکترونیک، افزایش سرانه پستی و خدمات رسانی به مردم مفید واقع شود، بلکه منبع درآمد سرشاری نیز در آینده نه چندان دور، برای شرکت ملی پست است.»

 معاون وزیر ارتباطات با اعلام این خبر که برای مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات، فوق العاده ویژه ی 50 درصدی در نظر گرفته شده است، گفت: «نیرو های متخصص فناوری اطلاعات و هوشمند سازی شبکه پستی، منابع نایاب و گران بهایی هستند که با توجه به پروژه های کلان و برنامه ریزی های پیش رو، سرمایه گذاری ها و آموزش هایی که برای نیرو های متخصص در این حوزه متحمل می شویم، ابراز امیدواری کرد همکاران این حوزه با دلگرمی و انگیزه بیشتری در پیشبرد اهداف شبکه پستی سهیم باشند.»

مدیر عامل شرکت ملی پست با اشاره به وجود نزدیک به 300 میلیون مشتری در سال، بر اهمیت توجه جدی همکاران پیرامون پدافند غیر عامل، تاکید و خواستار تلاش جدی همکاران حوزه فناوری بدون لحظه ای غفلت و درنگ و با تمهیدات لازم و انجام حداکثر کار های امنیتی و مانور های مستمر در حوزه پدافند غیر عامل شد.

وی افزود: «همکاران این حوزه با آمادگی کامل باید کار را دنبال نمایند تا در مواقع لازم بتوانیم با حداقل امکانات تمامی سرویس ها را به مشتریان ارایه دهیم.»

رونمایی و آغاز کار رسمی سامانه های هوشمند شرکت ملی پست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی و آغاز کار رسمی سامانه های هوشمند شرکت ملی پست" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی و آغاز کار رسمی سامانه های هوشمند شرکت ملی پست"، کلیک کنید.