اسنوکر قهرمانی آسیا| قره گوزلو قهرمان شد، تیم ایران بر قله قاره

اسنوکر قهرمانی آسیا| قره گوزلو قهرمان شد، تیم ایران بر قله قاره

علی قره گوزلو موفق شد به عنوان قهرمانی اسنوکر آسیا 2024 دست پیدا کند و امیر سرخوش نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، رقابت های اسنوکر 2024 قهرمانی آسیا به مدت 7 روز و از 28 بهمن لغایت 4 اسفندماه  به میزبانی کشور قطر برگزار شد و علی قره گوزلو نماینده اسنوکر کشورمان موفق شد به عنوان قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند و امیر سرخوش نیز در جایگاه سوم مسابقات قرار گرفت.

عصر امروز پنجشنبه 4 اسفندماه 1402 علی قره گوزلو در دیدار فینال اسنوکر قهرمانی آسیا 2024 موفق شد تا اویس منیر از پاکستان را با نتیجه 5 بر 2 شکست دهد و به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند. امیر سرخوش نیز که مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات بود، روز گذشته در مقابل حریف پاکستانی مغلوب شد و به عنوان سومی مسابقات بسنده کرد.

علی قره گوزلو برای رسیدن به دیدار نهایی در در گام نخست اویس منیر (پاکستان) حریف دیدار نهایی خود را 4 بر 3 شکست داد و زیاد الغبانی (عربستان) و مواس المجالی (اردن) را 4 بر صفر  شکست داد در گام اخر مرحله گروهی نیز با خالد الاستل (فلسطین) رو به و شد و با نتیجه 4 بر 1 به پیروزی رسید و به عنوان سر گروه راهی دور بعدی شد.

در مرحله حذفی نیز در ابتدا عبدالله الفاعلی از عراق را 4 بر 3 شکست داد، حبیب صباح بحرینی را 4 بر صفر از پیش روی برداشت تا به جمع چهار نفر برتر مسابقات راه پیدا کند. در مرحله نیمه نهایی نیز علی العبیدلی قطری که عنوان قهرمانی جهان را یدک می کشد را از پیش روی برداشت و در دیدار فینال نیز موفق شد مقتدرانه و با نتیجه 5 بر 2 حریف پاکستانی را شکست دهد و به قهرمانی اسنوکر آسیا 2024  دست پیدا کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسنوکر قهرمانی آسیا| قره گوزلو قهرمان شد، تیم ایران بر قله قاره" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسنوکر قهرمانی آسیا| قره گوزلو قهرمان شد، تیم ایران بر قله قاره"، کلیک کنید.