واکنش حماس به بمباران منازل مسکونی غزه توسط رژیم صهیونیستی

واکنش حماس به بمباران منازل مسکونی غزه توسط رژیم صهیونیستی

جنبش حماس تاکید کرد ادامه حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به منازل غیرنظامیان، ادامه جنگ نسل کشی و پاکسازی نژادی توسط این رژیم است.

به گزارش آیت البرز، جنبش حماس در بیانیه ای اعلام کرد: ادامه حملات جنایتکارانه دشمن صهیونیستی به منازل شهروندان در نوار غزه که آخرین آن حمله وحشیانه به یک منطقه مسکونی در شهر دیرالبلح بود و منجر به شهادت حدود 40 زن و کودک و غیرنظامی در منازلشان شد، ادامه جنگ نسل کشی و پاکسازی نژادی توسط رژیم صهیونیستی و به منزله پاسخ عملی این رژیم به شکایت های ارایه شده علیه آن در دیوان بین المللی دادگستری است. این مسیله نشان می دهد که این رژیم هیچ توجهی به قوانین و ارزش های انسانی ندارد.

به نقل از خبرگزاری فلسطینی شهاب، در این بیانیه آمده است: ما از نهادهای حقوقی در سراسر جهان می خواهیم این جنایت های ارتش اشغالگر را مستند کنند تا رهبران نازی آن را به دلیل قتل هولناک کودکان و غیرنظامیان بی گناه و برای حمایت از ارزش های انسانی محاکمه کنند. رژیم اشغالگر با حمایت دولت جو بایدن که قطعنامه شورای امنیت درباره آتش بس در غزه را وتو کرد، این جنایت ها را انجام می دهد.

ایالات متحده اخیرا برای سومین بار پیش نویس قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل را که خواستار آتش بس فوری به دلایل بشردوستانه در نوار غزه بود، وتو کرد. 13 عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد به این قطعنامه رای مثبت دادند اما ایالات متحده آمریکا با آن مخالفت کرد و تنها انگلیس رای ممتنع داد.

این درحالی است که جنگ غزه وارد صد و چهلمین روز خود شده است و شمار شهدای جنگ در غزه از هفتم اکتبر گذشته تاکنون به 29410 نفر و شمار مجروحان هم به 69465 نفر افزایش یافته است.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش حماس به بمباران منازل مسکونی غزه توسط رژیم صهیونیستی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش حماس به بمباران منازل مسکونی غزه توسط رژیم صهیونیستی"، کلیک کنید.