مقصر وضعیت چلسی در این فصل از دید لمپارد

مقصر وضعیت چلسی در این فصل از دید لمپارد

سرمربی پیشین چلسی اظهار کرد مایوریسیو پوچتینو مقصر نتایج ضعیف این تیم در فصل جاری نیست.

به گزارش آیت البرز، چلسی در حال حاضر در رده دهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد و شرایط خوبی در فصل جاری نداشته است. لمپارد سال 2019 هدایت چلسی را بر عهده گرفت و دوباره در مقطعی دیگر هدایت این تیم را عهده دار شد. 

فرانک لمپارد با اشاره به دلایل افت چلسی در این فصل گفت: زمانی که پوچتینو به چلسی آمد، باشگاه در حال افول بود. شما می توانستید هر مربی را انتخاب کنید. حتی پپ گواردیولا هم نمی توانست در این تیم موفق شود. حالا بعد از بازی با استون ویلا و منچسترسیتی که تیم توانست خوب ظاهر شود، امیدواری ها بیش تر شده است. همه چیز به ثبات مربوط می شود. پوچتینو اصلا تقصیری ندارد و من اطمینان دارم که او چلسی را خواهد ساخت اما هنوز راه زیادی در پیش است.

به گزارش اکسپرس او در ادامه صحبت هایش افزود: فکر می کنم پوچتینو آخرین کسی باشد که با توجه به شرایط فعلی چلسی مقصر است. او شهامت آن را داشت که قبول کند به چلسی بیاید و کارش را خوب انجام داده است. گاهی انتقاد از او منصفانه بوده اما باشگاه مشکل زیادی داشته است. او هر کاری که لازم بود انجام داده است.

چلسی بعد از نتایج کابوس واری که با پاتر به دست آورد تصمیم گرفت که این مربی باتجربه را از کار برکنار کند و فرانک لمپارد را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کند ولی این تغییر هم جواب نداد و اکنون این تیم با هدایت پوچتینو امیدی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد.

پایان خبر آیت البرز

مقصر وضعیت چلسی در این فصل از دید لمپارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقصر وضعیت چلسی در این فصل از دید لمپارد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقصر وضعیت چلسی در این فصل از دید لمپارد"، کلیک کنید.