شاید آخر فصل به پرسپولیس برگردم

شاید آخر فصل به پرسپولیس برگردم

آفتاب نیوز :

علی علیپور بازیکن تیم ژیل ویسنته که سال قبل دقیقاً در همین مقطع دچار مصدومیت شدید شد پس از مدت ها که مصدوم بود و دوران نقاهت خودش را سپری کرد در یکی از بازی های تیمش با وجود اینکه به عنوان بازیکن ذخیره و جایگزین به میدان رفت یکی از گل های تیم باشگاهی اش را به ثمر رساند تا نشان دهد که در اوج آمادگی قرار دارد و با توپ پر به میادین بازگشته است، به همین دلیل و به بهانه سوالات دیگری که از علی علیپور لژیونر کشورمان و مهاجم سابق پرسپولیس که سابقه آقای گلی در فوتبال ایران را دارد، دقایقی به گفتگو پرداختیم.

دقیقاً فکر کنم فصل قبل همین زمان ها بود که آن اتفاق تلخ برایت رخ داد، اما حالا با گلزنی برگشتی؟

بله فکر کنم سال قبل همین زمان ها بود که عمل کردم و زانویم را به تیغ جراحان سپردم و حالا اگر اشتباه نکنم بعد از چهارده ماه که از عمل جراحی ام می گذرد موفق به گلزنی شدم که واقعاً اتفاق خیلی خوب و شیرینی برایم بود و مرا بیش از پیش به ادامه فوتبال و روز های خوبی که در فوتبالم کم هم آن را تجربه نکردم امیدوار کرد.

از بازی مقابل تیم استوریل شروع کنیم که تو هم در آن دیدار گل زدی؟

بازی خیلی خوبی بود. ما در این بازی در ابتدا با یک گل از حریف مان عقب افتادیم و یک گل دریافت کردیم، اما بازیکنان ما که برای این بازی و نتیجه گیری در آن خیلی انگیزه داشتند عرصه را بر حریف خیلی تنگ کردند و ما موفق شدیم با بازی درخشان خودمان نه تنها یک گل را جبران کنیم بلکه با برد سه بر یک در این بازی برنده شویم و خودمان و هواداران مان را خوشحال سازیم و یک جور هایی کامبک زدیم و پرگل جبران کردیم.

از گل خودت حرف بزن؟

بله من در دقیقه 75 بازی به میدان رفتم و در دقایق آخر وقت های تلف شده در دقایق 95 و 96 بود که توانستم گل سوم تیمم را بزنم و به نوعی امید های تیم حریف برای برگشتن را نقش بر آب سازم و به نوعی تیر خلاص را به حریف مان بزنم.

از صحنه ای که گل زدی، از اشتباه مدافع و دروازه بان حریف بهترین استفاده را بردی!

آن ها داشتند کار خودشان را می کردند، اما من سعی کردم به پرس خودم ادامه دهم و مدافع آخر تیم حریف را تحت فشار قرار دهم، به همین دلیل هم مدافع حریف سعی کرد به دروازه بان تیم شان پاس دهد، اما سنگربان که در محاسباتش اشتباه کرده بود موجب شد تا به دروازه بان تیمش بخورد و به قول خودمان با هم قاطی کنند و من هم با ربودن توپ، گل سوم تیمم را بزنم و بعد هم شادی گل داشته باشم و شادی ام را با همبازیانم تقسیم کنم، گلی که واقعاً به دلم چسبید، چون اولین گلم بعد از مدت ها انتظار بود که خیلی برای این لحظه صبر کرده بودم و زحمات و سختی های زیادی را برای رسیدن به این لحظه شیرین متحمل شده بودم.

در خصوص تیم سابقت که این روز ها با سرمربی جدیدش حال و روز خوبی ندارد چه صحبتی داری؟

پرسپولیس به روز های خوب خودش باز خواهد گشت و به نظرم هنوز هم می تواند به صدر برود و باخت قبلی اش را جبران کند و برای قهرمانی امیدوار باشد، چون نزدیک یک نیم فصل زمان باقی مانده است.

به نظرت سرمربی جدید پرسپولیس در کارش موفق می شود؟

پرسپولیس تیم بزرگی است و به مربی بزرگی نیاز دارد، اما به هر حال امیدوارم که تیم پرسپولیس موفق شود و هوادارانش باز هم روز های خوبی را تجربه کنند.

خیلی از هواداران پرسپولیس منتظرند تا تو به تیم شان بازگردی این امکان محقق خواهد شد؟

ممنونم که همیشه به یاد من هستند، اما همه چیز بعد از پایان فصل مشخص می شود و امیدوارم هم برای من و هم برای پرسپولیس بهترین اتفاقات ممکن رخ دهد.

شاید آخر فصل به پرسپولیس برگردم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شاید آخر فصل به پرسپولیس برگردم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شاید آخر فصل به پرسپولیس برگردم"، کلیک کنید.