پوتین عشق جدید پیدا کرد!/عکس

به گزارش آیت البرز، اکاترینا کاتیا میزولینا 39 ساله، «نگهبان اخلاق» پوتین به عنوان رییس لیگ اینترنت امن روسیه است.

به گزارش مجله آیت البرز او که دختر یک سناتور متعصب طرفدار پوتین و مخالف با اوکراین بوده، به عنوان یک سانسورگر وب شناخته شده و هدفش حذف انتقادات از پوتین، به ویژه در مورد جنگ با اوکراین است.

پوتین عشق جدید پیدا کرد!/عکس

پوتین برای مدتی طولاتی با آلینا کابایوا 40 ساله، برنده مدال طلای المپیک ژیمناستیک ریتمیک رابطه عاشقانه داشته است.

اعتقاد بر این است که آن ها دو یا سه فرزند داشته و در مجموعه ای از کاخ ها و اقامتگاه های رسمی که متعلق به رییس جمهور روسیه بوده، زندگی می کنند.

اما اخیراً رسانه های اجتماعی در روسیه و اوکراین ادعا کرده اند که پوتین رابطه عاشقانه جدیدی با دختر سناتور النا میزولینا 69 ساله دارد.

به گفته رسانه ها، آن ها «رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند».

پوتین عشق جدید پیدا کرد!/عکس

اولگا رومانوف، فعال حقوق بشر روسی، به کانال 24 اوکراین گفته است:کاتیا میزولینا کاملاً مطابق سلیقه پوتین است. این زنان باربی گونه همیشه با سلیقه او جور در می آیند.

رومانوف او را به معشوقه سابق پوتین، سوتلانا کریونوگیخ، مالک باشگاه استریپ تیز و مولتی میلیونر در سن پترزبورگ و مادر لویزا، دختر 20 ساله پوتین تشبیه کرد.پوتین 71 ساله است، اما بیایید کلیشه های سنی را کنار بگذاریم. به طور کلی، او سالم و سرحال است، پس چرا که نه؟ و بالاخره کاتیا میزولینا 39 سال دارد… فراموش نکنیم که او طرفدار ارزش های سنتی است، درست مانند آلینا کابایوا [دوست دختر سابق پوتین].به نظر می رسد که پوتین به دبیر مطبوعاتی خود گفته که یکی دیگر از اعضای حرمسرا با من ملاقات کرده و عاشق من شده است.رسانه های اوکراینی در این باره گفته اند:خودی های روسی ادعا می کنند که اکاترینا میزولینا ظاهری دارد که به ویژه ولادیمیر پوتین را به خود جذب می کند.میزولینا در سال 2004 از دانشکده مطالعات شرقی و آفریقایی دانشگاه لندن فارغ التحصیل شده است.او دارای مدرک تاریخ هنر و زبان اندونزیایی است.میزولینا به عنوان مترجم در هییت های رسمی روسیه که به چین سفر کرده اند، کار کرده است.پدر فیلسوف او پروفسور می خواییل میزولین 69 ساله، یک استاد برجسته در مسکو است.

میزولینا از سانسور اینترنت، اعمال جریمه و سایر تحریم ها علیه رسانه ها و شبکه های اجتماعی حمایت می کند.

او در جلسه ای با دانشجویان در این ماه، دانشجویی که به لزوم خدمت اجباری سربازی انتقاد کرده بود را مجبور به عذرخواهی کرد.

میزولینا این دانشجو را با قوانین سختگیرانه پوتین در مورد بی اعتبار کردن ارتش روسیه تهدید کرد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پوتین عشق جدید پیدا کرد!/عکس" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پوتین عشق جدید پیدا کرد!/عکس"، کلیک کنید.