عکس| ماجرای عذرخواهی سردار آزمون از هواداران فروزینونه

به گزارش خبرگزاری آیت البرز، سردار آزمون که شب گذشته (یکشنبه) در برتری 3 بر صفر تیم رُم در خانه فروزینونه در چارچوب هفته بیست وپنجم سری A ایتالیا از ابتدا تا انتها در ترکیب جالوروسی حضور داشت و در دقیقه 71 هم گل دوم تیمش را به ثمر رساند، پس از این بازی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» گفت: بازی سختی بود، به خصوص نیمه اول آن. بین دو نیمه کادرفنی تاکتیک ها را تغییر دادند و در نیمه دوم بهتر بازی کردیم. گلزنی هم وظیفه من است و بابت کسب این پیروزی خوشحالم.

بنابر روایت آیت البرز، وی همچنین درباره چرایی عذرخواهی اش از هواداران میزبان پس از گلزنی اش اظهار داشت: من به این دلیل از هواداران فروزینونه عذرخواهی کردم چون آنها از حرکت دین هویسن به هنگام شادی گلش (گذاشتن انگشت اشاره روی بینی اش به نشانه سکوت) خوش شان نیامد. بازیکنان حریف هم این موضوع را به ما انتقال دادند و به همین خاطر می خواستم از آنها عذرخواهی کنم. احترام در فوتبال مهمترین چیز است. همه ما همکار و دوست هستیم. کار در زمین مسابقه سخت است، اما درست است که برای یکدیگر احترام قایل شویم.

عکس| ماجرای عذرخواهی سردار آزمون از هواداران فروزینونه

مهاجم ایرانی رُم همچنین در تمجید از سرمربی جدیدش خاطرنشان کرد: زمانی که کوچک بودم، طرفدار تیم رُم بودم. من همیشه بازی های بزرگ را دنبال می کردم چون در آن زمان تنها بازی های بزرگ از تلویزیون پخش می شد. دروسی بازیکن خیلی خشنی بود، اما قلب بزرگی داشت. او در مربیگری اش هم همینگونه است و به ما کمک زیادی می کند و در ما انگیزه زیادی به وجود می آورد.

آزمون در پایان درباره آقای خاص که اخیراً از سمت سرمربیگری رُم اخراج شد، گفت: می خواهم از ژوزه مورینیو بابت تمام کارهایی که برای رُم و کمک هایی که به ما کرد، تشکر کنم. امیدوارم حالا با دانیله دروسی حتی بهتر از این هم کار کنیم.

رُم با این برد 41 امتیازی شد و در حال حاضر در رده ششم جدول رده بندی سری A ایتالیا قرار دارد.

258258

عکس| ماجرای عذرخواهی سردار آزمون از هواداران فروزینونه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| ماجرای عذرخواهی سردار آزمون از هواداران فروزینونه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| ماجرای عذرخواهی سردار آزمون از هواداران فروزینونه"، کلیک کنید.