موسیقی مقاومت و الزامات آن بررسی می شود

موسیقی مقاومت و الزامات آن بررسی می شود

نشست های بین المللی موسیقی مقاومت با برگزاری نشستی با موضوع «موسیقی مقاومت و الزامات آن» ادامه می یابد.

به گزارش گروه فرهنگ وجامعه خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، سلسله نشست های بین المللی موسیقی مقاومت، دومین گام خود را با برگزاریِ نشستی با موضوع «موسیقی مقاومت و الزامات آن» برمی دارد.

این نشست با حضور تعدادی از استادان، پژوهشگران و موزیسین های داخلی و خارجی از کشور های حوزه مقاومت اسلامی در دانشکده الهیات دانشگاه تهران برگزار می شود. نشستِ «موسیقی مقاومت و الزامات آن» توسط مرکز مطالعات راهبردی ژرفا، دانشکده الهیات دانشگاه تهران و موسسه بین المللی تقارب فرهنگ ها برای برگزاری در روز چهارشنبه 2 اسفند 1402 در دانشکده الهیات دانشگاه تهران برنامه ریزی شده است.

در این نشست موسیقی دان هایی از کشور های حوزه مقاومت اسلامی در منطقه از جمله شمال آفریقا، لبنان، سوریه، بحرین، فلسطین، یمن، عراق و… حضور دارند و در خصوص شاخصه ها و الزامات موسیقی مقاومت گفتگو خواهند کرد.

اولین نشست موسیقی مقاومت روز چهارشنبه 25 بهمن 1402 با حضور مهمانان و استادان از لبنان، سوریه، یمن و عراق و همچنین میهمانانی از داخل کشور همچون استاد محمد گلریز، مهدی فاطمی مدیر مرکز مطالعات راهبردی ژرفا، فریدون باقری مدیر موسسه بین المللی تقارب فرهنگ ها، دکتر خوش منش معاون دانشکده الهیات، محسن رفیعی مسیول اندیشکده هنر و رسانه مرکز ژرفا، علیرضا محمدی رییس مرکز راهبردی وزارت تعاون و امور اجتماعی، احمدعلی محسن زاده مشاور معاون امور مجلس رییس جمهور، شهروز حقی، مهدی اعتباری و جمعی از رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

همچنین سومین نشست بین المللی موسیقی مقاومت صبح روز چهارشنبه 16 اسفند 1402 با حضور صاحب نظرانی از آسیای میانه، افغانستان، پاکستان و چین برگزار می شود.

چهارمین نشستِ این رویداد بین المللی هم، بعد از ظهر چهارشنبه 16 اسفند با حضور موزیسین هایی از اروپا و آمریکا برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موسیقی مقاومت و الزامات آن بررسی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موسیقی مقاومت و الزامات آن بررسی می شود"، کلیک کنید.