نگاه بالا به پایین ممنوع!

نگاه بالا به پایین ممنوع!

آفتاب نیوز :

رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش در نشست شورای مدیران کل و مشاوران معاونت آموزش متوسطه اظهار کرد: مدرسه باید شکل گلستان و سرسبز باشد و طرح معاونت متوسطه برای شاداب سازی مدارس قابل تحسین است.

وی ادامه داد: مسایل ما در آموزش و پرورش جدید نیست. متاسفانه برای این مسایل کهنه راه حل های کهنه داریم. باید برای رفع آن نگاه جدید داشت.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دوره اول متوسطه با توجه به عوامل متعدد بسیار بااهمیت است، گفت: رابطه بین پژوهشسرا، کانون ها و مدرسه بسیار مهم است.

صحرایی تصریح کرد: شان آموزش و پرورش پاسخ به برخی بداخلاقی های سیاسی نیست، بلکه رفع مسایل است. البته آنجا هایی که بخواهند برخی روایت غلط منتشر کنند، قطعا پاسخ محکم خواهیم داد.

وی اضافه کرد: از نگاه رییس جمهور، شورای عالی آموزش و پرورش یکی از مهم ترین شورا های عالی کشور است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه روح سند تحول، مدارس هستند، بر ضرورت اصلاح آیین نامه دوره دوم متوسطه تاکید کرد.

صحرایی همچنین از هم آموزگی دانش آموزان را موضوع مهمی دانست و گفت: بازنگاه به رشته های متوسطه دوم ضرورت و جدی است.

وزیر آموزش و پرورش تقویت مدارس و معلمان در مناطق محروم و توسعه کیفی هنرستان ها را از جمله برنامه های مهم این وزارتخانه اعلام کرد و گفت: فرهنگ وقف وسایل آموزشی در کشور باید بررسی و دنبال شود.

صحرایی تاکید کرد: هیچ کس در آموزش و پرورش حق ندارد نگاه بالا به پایین داشته باشد.

وی در پایان گفت: مدارس روستا مرکزی و شبانه روزی، هنرستان ها و مدارس دولتی در اولویت هستند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نگاه بالا به پایین ممنوع!" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نگاه بالا به پایین ممنوع!"، کلیک کنید.