اینتر 4-0 سالرنیتانا / بی رقیب به سوی قهرمانی

اینتر 4-0 سالرنیتانا / بی رقیب به سوی قهرمانی

آفتاب نیوز :

 با توجه به شکست این هفته یوونتوس، اینتر فرصتی عالی داشت تا با کسب پیروزی مقابل سالرنیتانا فاصله اش را با یووه 10 امتیازی کند. شاگردان اینزاگی با ارایه عملکردی برتر و با گل های مارکوس تورام، لایوتارو مارتینز، دنزل دوفریس و مارکو آرناتوویچ موفق شدند حریف را 4-0 شکست دهند.

اینتر بازی را با طوفانی تمام عیار از حملات زهردار آغاز کرد. تنها سه دقیقه از شروع گذشته بود که اینتر صاحب کرنر شد. چالهان اوغلو توپ را ارسال کرد و ضربه سر باستونی به تیر نزدیک با واکنش خوب اوچوآ دفع شد. توپ برگشتی را تورام با شوتی محکم به سمت دروازه فرستاد، اما توپ به تیر دروازه برخورد کرده و در بازگشت در دستکش های اوچوآ آرام گرفت.

سه دقیقه بعد باستونی بارلا را بین دو مدافع با پاسی عمقی صاحب توپ کرد. او با اوچوآ تک به تک شد و شوتی پرقدرت شلیک کرد، اما توپ بعد از تماس به نوک انگشت های دروازه بان سالرنیتانا به تیر دروازه برخورد کرد تا برای دومین بار در 6 دقیقه اول تیر دروازه نجات دهنده تیم مهمان باشد.

بالاخره در دقیقه 17 اینتر به گلی که سزاوارش بود رسید. این بار اینتری ها از سمت چپ یورش بردند و آگوستو در کورس سرعت مدافع مقابل خود را پشت سر گذاشت و توپ را به محوطه جریمه ارسال کرد. مارکوس تورام با شوتی سرضرب دروازه را باز کرد تا اینتر پیش بیفتد.

ظاهرا قفل دروازه سالرنیتانا باز شده بود و قرار بود اینتر پشت سر هم به گل برسد. دو دقیقه بعد باز هم آگوستو در نقش پاسور ظاهر شد و توپ را روی خط محوطه جریمه به لایوتارو رساند. او ابتدا منتظر شد که تورام به موقعیت مناسب برای شوتزنی برسد، اما ناگهان تصمیمش تغییر کرد و خودش گوشه دروازه را نشانه گرفت تا دومین گل نراتزوری به ثمر برسد.

اینتر که متوجه برتری کامل و بدون قید و شرط بر حریف شده بود نمی خواست به سالرنیتانا ساده بگیرد. درحالیکه پنج دقیقه به پایان نیمه باقی مانده بود لایوتارو از سمت چپ حرکت کرده و پاس رو به جلویی عالی برای بارلا ارسال کرد. او توپ را کنترل کرده و به سمت دروازه شلیک کرد. اوچوآ با اشتباهی عجیب توپ را مهار کرد، ولی توپ از دستش رها شد و مقابل پای دنزل دومفریس افتاد تا او با بغل پایی راحت سومین گل اینتر را به ثمر برساند.

در نیمه دوم هم داستان مثل نیمه اول آغاز شد. اینتر در همان دقایق اولیه صاحب کرنر شد و ارسال چالهان اوغلو این بار با ضربه سر دی ورای در آستانه چسبیدن به تور بود که اوچوآ با واکنشی خوب توپ را از بالای تیر افقی بیرون فرستاد.

در ادامه موج های حملات پاس رو به عقب بارلا به دومفریس توسط او روی نقطه پنالتی به سانچز رسید. شوت او با برخورد با پیگرینو منحرف شد و از بالای تیر افقی بیرون رفت.

در دقیقه 79 تور دروازه سالرنیتانا برای چهارمین بار و اولین بار در نیمه دوم لرزید، ولی خبری از حساب شدن گل برای اینتر نبود. بارلا در میانه زمین سرش را بالا آورده و متوجه فرار سریع آرناتوویچ شد. شوت او از اوچوآ که جلو کشیده بود عبور کرد و به تور بوسه زد اما پرچم کمک داور از آفساید بودن این گل خبر داد و تصمیم او را وی ای آر هم تایید کرد.

در دقیقه 90 اینتر چهارمین گل خود را هم به ثمر رساند تا بازی کاملا برترش را با برتری چهار گله به پایان برساند. این بار باز هم آرناتوویچ توپ را از خط دروازه عبور داد، ولی این بار خبری از آفساید نبود. این بار هم ارسال دومفریس می رفت خطرناک شود، ولی توپ با برخورد به پای پیگرینو خطرناک تر شد و درست مقابل پای آرناتوویچ افتاد تا او سرضرب دروازه سالرنیتانا را برای چهارمین بار باز کند.

بازی در نهایت با برتری 4-0 اینتر به پایان رسید تا شاگردان اینزاگی با اختلاف 10 امتیازی نسبت به یوونتوس صدرنشین مقتدر سری آ باشند. اینتر با 63، یووه با 53 و میلان با 52 امتیاز به ترتیب در رتبه های اول، دوم و سوم قرار دارند.

اینتر 4-0 سالرنیتانا / بی رقیب به سوی قهرمانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اینتر 4-0 سالرنیتانا / بی رقیب به سوی قهرمانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اینتر 4-0 سالرنیتانا / بی رقیب به سوی قهرمانی"، کلیک کنید.