عکس | کلینزمن اخراج شد؛ واکنش جالب مرد آلمانی به جدایی از کره جنوبی

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ نتایج به دست آمده توسط تیم ملی کره جنوبی در جام ملت های آسیا و حذف آنها از مرحله نیمه نهایی با قبول شکست برابر تیم ملی اردن باعث نارضایتی مدیران فوتبال این کشور شده بود.

به گزارش ورزش سه، در چند روز اخیر زمزمه های بسیاری درباره احتمال اخراج کلینزمن از هدایت این تیم به گوش می رسید و رییس فدراسیون فوتبال کره جنوبی دقایقی پیش این خبر را به صورت رسمی تایید کرد تا دوران حضور او در کره به پایان رسیده باشد.

این در حالی است که این مربی آلمانی ساعتی پیش از اعلام این خبر پیامی را در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده بود که به گفته بسیاری از رسانه ها شبیه به پیام خداحافظی از بازیکنانش در تیم ملی کره به نظر می رسید.

1991460

کلینزمن در این پست نوشت: «خطاب به همه بازیکنان، اعضای کادر فنی و هواداران فوتبال کره جنوبی با قدردانی صادقانه! از شما به خاطر حمایتی که ما را به نیمه نهایی جام ملت های آسیا رساند و مسیری باورنکردنی را در طول 12 ماه گذشته با رکورد نباختن در 13 بازی متوالی پیش از نیمه نهایی شکل داد ممنونم! به جنگیدن ادامه دهید.»

258 258

عکس | کلینزمن اخراج شد؛ واکنش جالب مرد آلمانی به جدایی از کره جنوبی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | کلینزمن اخراج شد؛ واکنش جالب مرد آلمانی به جدایی از کره جنوبی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | کلینزمن اخراج شد؛ واکنش جالب مرد آلمانی به جدایی از کره جنوبی"، کلیک کنید.