پیشکسوت پرسپولیس: اوسمار مقصر گل عجیب بیرانوند نیست/ این تیم به روز های خوب برمی گردد

پیشکسوت پرسپولیس: اوسمار مقصر گل عجیب بیرانوند نیست این تیم به روز های خوب برمی گردد

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: اوسمار مقصر نیست بیرانوند گل عجیبی از میانه زمین می خورد.

محمد برزگر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آیت البرز، در خصوص شکست خارج از خانه پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر برابر آلومینیوم اراک اظهار کرد: لیگ برتر پویا شده و همه تیم ها هزینه کردند. آماده سازی خوبی صورت گرفته و هر تیمی تلاش می کند تا برابر تیم های بزرگی مانند پرسپولیس بهترین نتیجه را بگیرد. ضمن اینکه انگیزه بازیکنان تیم هایی که به اندازه پرسپولیس مطرح نیستند در مصاف با این تیم بسیار بیشتر از قبل است.

وی ادامه داد: آلومینیوم خوب، روان، تاکتیکی و جنگنده بازی کرد. پرسپولیس در نیمه اول بازی متعادلی انجام داد، اما در نیمه دوم به مراتب بازی بهتری از حریف ارایه کرد و فقط به خاطر آنکه اشتباهات فردی داشت به خصوص روی خروج بد موقع علیرضا بیرانوند غافلگیر شد و دروازه اش باز شد. گفته بودم آلومینیوم گربه سیاه پرسپولیس است و تا به حال سه بار برابر این تیم در سال های اخیر برنده شده، باید مراقب چنین تیمی بود. مجتبی حسینی سرمربی با دانشی است و تیم خوبی جمع کرده، تیمی که در اصفهان برابر سپاهان برنده شد. اگر بی دقتی محض در استفاده از موقعیت ها نبود، بدون شک پرسپولیس برنده بازی با آلومینیوم می شد، اما فوتبال است و تیمی که موقعیت ها را از دست بدهد، تنبیه می شود.

بازیکن سابق پرسپولیس در مورد اینکه اشتباه بیرانوند با توجه به بازی هایی که در بالاترین سطح انجام داده عجیب نبود، عنوان کرد: فوتبال بازی اشتباهات است. بازیکنان بزرگ دنیا هم دچار اشتباه می شوند که گهگاه چنین اشتباهاتی رخ می دهد. بیرانوند جلو آمده بوده و در محاسبه جاگیری اشتباه کرد. بازیکن تیم آلومینیوم بسیار باهوش بود و از فرصتی که مقابل خود دید به بهترین شکل استفاده کرد. قطعاً تجربه خوبی نصیب بیرانوند شد و بعد از این بیشتر مراقب دروازه اش خواهد بود.  

برزگر خاطرنشان کرد: پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته است. به همین دلیل عبدالکریم حسن، اوستون اورونوف و عیسی آل کثیر نتوانستند به زمین بروند. حضور این بازیکنان خیلی به تیم کمک می کند. باید از اوسمار و تیمش حمایت کنیم. باید روحیه دهیم تا بچه ها بتوانند به روز های خوب برگردند. قطعاً یک بازی ملاک قضاوت نیست و پرسپولیس بد بازی نکرد، فرصت طلبی لازم بود قطعاً تیم بازنده نمی شد. گل عجیبی که بیرانوند از میانه زمین می خورد مقصر اوسمار نیست و بازیکنان باتجربه تیم هم نباید موقعیت را از دست بدهند. پرسپولیس تیم بزرگی است و به روز های خوبی برمی گردد.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشکسوت پرسپولیس: اوسمار مقصر گل عجیب بیرانوند نیست/ این تیم به روز های خوب برمی گردد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشکسوت پرسپولیس: اوسمار مقصر گل عجیب بیرانوند نیست/ این تیم به روز های خوب برمی گردد"، کلیک کنید.