پله: احساس شگفت انگیزی داریم/ سراغ حریف بعدی می رویم

پله: احساس شگفت انگیزی داریم/ سراغ حریف بعدی می رویم

ستاره آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: ما با تفکرِ «به سراغ نفر بعد برو،» بازی می کنیم و الان هم آماده جدال با حریف بعدی می شویم.

به گزارش آیت البرز، نورول پله، سنتر آمریکایی الاصل تیم بسکتبال شهرداری گرگان، این روزها در ترکیب نماینده ایران خوب می درخشد و شب گذشته نیز در دیدار مقابل النفت عراق، موفق شد با کسب 14 امتیاز، 12 ریباند، 2 پاس گل و یک بلاک، بار دیگر دبل دبل کند. پله به واسطه درخشش در ترکیب شهرداری گرگان، بار دیگر به اردوی تیم ملی لبنان دعوت شده است، او سال هاست که ملیت لبنانی دارد.

پله درباره پیروزی مقابل النفت عراق توضیح داد: بازی سختی بود. ما یکی از تاثیرگذارترین و کلیدی ترین بازیکنان خود یعنی «ویل چری» را در اختیار نداشتیم و سینا واحد هم در اواسط بازی به دلیل خطای زیاد از زمین خارج شد ولی ما به عنوان یک تیم واقعی کار کردیم و به پیروزی رسیدیم.

سنتر تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره برد قاطع مقابل النفت عراق افزود: ما وظیفه ای که بر عهده داشتیم را خیلی خوب می دانستیم و به آن عمل کردیم، احساس شگفت انگیزی داریم و این یک طرز فکر است: «به سراغ نفر بعدی برو.» ما با این ذهنیت پیش می رویم.

او در پایان صحبت های خود گفت: ما الان جشن می گیریم و سپس همه چیز باید تمام شود تا آماده بازی های بعد شویم. ما الان به عنوان یک تیم مرحله نخست را رد کرده و به مرحله جدید رسیده ایم، باید وظایف خود را به درستی انجام دهیم و با تمرکز سراغ بازی پیش رو برویم تا پیروز شویم.

پایان خبر آیت البرز

پله: احساس شگفت انگیزی داریم/ سراغ حریف بعدی می رویم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پله: احساس شگفت انگیزی داریم/ سراغ حریف بعدی می رویم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پله: احساس شگفت انگیزی داریم/ سراغ حریف بعدی می رویم"، کلیک کنید.