عکس| هم وطن مسی، عاشق رونالدو است!

به گزارش خبرگزاری آیت البرز؛ در این بازی آلخاندرو گارناچو دو گل به ثمر رساند و ستاره شیاطین سرخ بود. این بازیکن آرژانتینی یک گل در دقیقه 49 و یک گل در دقیقه 84 به ثمر رساند. گارناچو که در حال حاضر 19 سال سن دارد و در پست وینگر بازی می کند، به کریستیانو رونالدو به چشم یک الگو نگاه می کند. او در خوشحالی های خود هم بار ها از رونالدو تقلید کرده است و این بار پس از گلزنی مقابل وستهام یکی دیگر از خوشحالی های کریس رونالدو را انجام داد.

عکس| هم وطن مسی، عاشق رونالدو است!

آلخاندرو گارناچو پس از زدن گل دوم منچستریونایتد به وستهام، به سمت تابلو های تبلیغاتی رفت و روی آن ها نشست و به این شکل خوشحالی کرد. سایر بازیکنان منچستر یونایتد هم در ادامه به او پیوستند. کریستیانو رونالدو در بازی ریال مادرید مقابل اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2016/17 پس از زدن گل دوم خود این خوشحالی را به اجرا در آورده بود.

در روز های اخیر دی ماریا گفته بود که اگر جای گارناچو باشد انجام خوشحالی های رونالدو را متوقف می کند اما اکنون می بینیم که گارناچو دوباره به شکل رونالدو خوشحالی کرده است.

257 251

عکس| هم وطن مسی، عاشق رونالدو است!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| هم وطن مسی، عاشق رونالدو است!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| هم وطن مسی، عاشق رونالدو است!"، کلیک کنید.