حزب الله: این مقاومت است که شرط تعیین می کند

حزب الله: این مقاومت است که شرط تعیین می کند

به گزارش آیت البرز از پایگاه خبری العهد، «حسن فضل الله» عضو فراکسیون «وفاداری به مقاومت» در پارلمان لبنان اظهار داشت: روزی فرا می رسد که لبنانی ها متوجه شوند که مقاومت در این جنگ چه کاری انجام و این کشور را در چه جایگاهی قرار داده است.

وی درباره شهادت رزمنده های حزب الله در حملات رژیم صهیونیست تاکید کرد: این خون ها مانع از زیرپا گذاشته شدن لبنان توسط دشمن شد.

فضل الله ادامه داد: این مقاومت است که شروط را در لبنان و غزه تعیین می کند و دشمن در جایگاه و وضعیتی نیست که شرط بگذارد.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه های مقاومت فلسطین، حزب الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده ای از نظامیان صهیونیست در شمال اراضی اشغالی و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی کرده است.

عملیات های حزب الله درست یک روز پس از آغاز عملیات طوفان الاقصی و همزمان تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه آغاز شد.

رسانه های رژیم صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده اند که حزب الله در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسراییل در این منطقه به دام افتاده است.

در همین راستا، رسانه جنگ مقاومت اسلامی لبنان عصر روز یکشنبه اعلام کرد که حزب الله طی 120 روز جنگ، 961 عملیات علیه رژیم صهیونیستی انجام داده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حزب الله: این مقاومت است که شرط تعیین می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حزب الله: این مقاومت است که شرط تعیین می کند"، کلیک کنید.