غرفه های نمایشگاه مطبوعات چند؟ – آیت البرز

ستاد اجرایی بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران به منظور بهبود کیفیت فضای نمایشگاهی در چهارچوب نظام نامۀ نمایشگاه، تغییراتی در سازه های غرفه ای این نمایشگاه نسبت به ادوار گذشته اعمال کرده که شامل فراهم آوردن امکاناتی برای غرفه های پیش ساز و آمادۀ نصب در کمترین زمان ممکن است.

به گزارش آیت البرز روابط عمومی معاونت امور رسانه ای و تبلیغات اعلام کرد، این غرفه ها از امکاناتی نظیر پارتیشن نمایشگاهی، میز و صندلی، روشنایی و کتیبه برخوردارند و هزینۀ نهایی آن برای غرفه ها (300 هزار تومان هزینۀ اجاره و 200 هزار تومان هزینۀ غرفه سازی در هر متر مربع مطابق نمونه شماره 1) به شرح زیر است:

غرفۀ 12 متری؛ 6 میلیون تومان

غرفۀ 24 متری؛ 12 میلیون تومان

غرفۀ 48 متری؛ 24 میلیون تومان

غرفۀ 60 متری؛ 30 میلیون تومان

غرفۀ 96 متری؛ 48 میلیون تومان

چنانچه شرکت کنندگان مایل به ارتقای بصری غرفه های خود باشند، به جای مبلغ 200 هزار تومان با پرداخت 700 هزار تومان در هر متر مربع، می توانند غرفه ای مطابق تصویر در اختیار داشته باشند که این مورد کاملا اختیاری است.

متقاضیان غرفه های 60 و 96 متری می توانند از غرفه های خودساز اختصاصی نیز استفاده کنند که در این صورت فقط مبلغ 300 هزار تومان به ازای هر متر مربع پرداخت خواهند کرد.

غرفه های پیش ساخته، پس از پرداخت هزینۀ آن و انجام جانمایی الکترونیک در هفتۀ آینده، توسط ستاد اجرایی نمایشگاه (مطابق نمونه) ساخته و تحویل خواهد شد.

غرفۀ خودساز؛ توسط مشارکت کننده با رعایت قوانین و مقررات ساخت و ساز ستاد برگزاری نمایشگاه و مصلی امام خمینی(ره) طراحی و ساخته می شود و نیازمند ملاحظه دقیق زمان ساخت خواهد بود.

مدت زمان ساخت غرفه های خودساز از ساعت 16 روز جمعه مورخ 27 بهمن تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 28 بهمن 1402 در نظر گرفته شده است.

غرفه های نمایشگاه مطبوعات چند؟

غرفه های نمایشگاه مطبوعات چند؟

غرفه های نمایشگاه مطبوعات چند؟

پایان خبر آیت البرز

غرفه های نمایشگاه مطبوعات چند؟ – آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "غرفه های نمایشگاه مطبوعات چند؟ – آیت البرز" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "غرفه های نمایشگاه مطبوعات چند؟ – آیت البرز"، کلیک کنید.