کمیل قاسمی: پیشنهادی برای حضور در کادر فنی تیم ملی نداشتم/ برای اولین بار موحد را دیدم

کمیل قاسمی: پیشنهادی برای حضور در کادر فنی تیم ملی نداشتم/ برای اولین بار موحد را دیدم

مدرس دوره های مربیگری اتحادیه جهانی کشتی، گفت: هیچ پیشنهادی برای حضور در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد نداشتم.

کمیل قاسمی در گفت وگو با آیت البرز، با اشاره به حضور عبدالله موحد، اسطوره پرافتخار و مردمی کشتی ایران در استان مازندران، اظهار کرد: باعث افتخار من بود که توانستم آقای موحد را از نزدیک ببینم. اولین بار بود که موفق به دیدن ایشان شدم و از این اتفاق خیلی خوشحال شدم. او واقعا انسانی با تجربه و پخته و اسطوره واقعی کشتی و ورزش ایران است که به حضور چنین فردی در کشتی ایران افتخار می کنیم.

این دارنده مدال های طلا و نقره المپیک و نقره جهان، افزود: به شخصه از دیدار با ایشان خیلی لذت بردم. ایشان اشعار زیادی دارد که در این مراسم یک شعر به زبان فارسی و یک شعر هم به گویش محلی مازندران سرود که واقعا عالی بود و همه لذت بردیم. امیدوارم آقای موحد همیشه سلامت باشند و برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

او در ادامه درباره شرایط کشتی آزاد ایران، گفت: در مسابقات قهرمانی کشور واقعا شرایط چندان خوب نبود. انتظار داشتیم پدیده هایی در این رقابت ها ظهور کنند و بیایند و خودشان را نشان بدهند اما چیز خاصی ندیدم.

قاسمی ادامه داد: به غیر از یکی دو کشتی گیر مثل آذرپیرا که در قهرمانی کشور عمکلرد خوبی داشت و در ادامه نیز در تورنمنت کرواسی کشتی های بسیار خوبی گرفت، چهره چندان خوبی را در قهرمانی کشور مشاهده نکردم. آذرپیرا در مسابقات جهانی به نظر من به علت وزن کم کردن نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد اما در وزن 97 کیلوگرم نشان داد آینده خوبی دارد.

این سنگین وزن پرافتخار کشتی آزاد ایران، درباره وضعیت تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در المپیک، گفت: زمان زیادی تا المپیک نداریم و تیم ملی کار خیلی سختی در این رقابت ها دارد. امیدوارم کادر فنی با برنامه ریزی خوب بتواند از زمان باقیمانده بهترین بهره را ببرد و بچه ها را از نظر آمادگی بدنی که اهمیت بسیار زیادی دارد، آماده حضور در المپیک کند. از سوی دیگر المپیک رویداد بسیار مهمی است و با همه رویدادهای دیگر تفاوت زیادی دارد، بنابراین مباحث مربوط به آمادگی روحی و روانی کشتی گیران نیز اهمیت بالایی دارد. همه کشورها با حداکثر قوا به پاریس می آیند و ما برای کسب نتیجه خوب در المپیک باید در بهترین شرایط قرار داشته باشیم.

این مدرس دوره های مربیگری اتحادیه جهانی کشتی در پاسخ به این سوال که با توجه به حضور افرادی هم چون احسان لشگری و مهدی تقوی در کادر فنی جدید کشتی آزاد، آیا به او نیز پیشنهاد حضور در کادر فنی تیم ملی داده شد یا خیر؟ گفت: خیر، هیچ پیشنهادی به من نشد. برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در المپیک بهترین نتایج به دست بیاید.

پایان خبر آیت البرز

کمیل قاسمی: پیشنهادی برای حضور در کادر فنی تیم ملی نداشتم/ برای اولین بار موحد را دیدم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کمیل قاسمی: پیشنهادی برای حضور در کادر فنی تیم ملی نداشتم/ برای اولین بار موحد را دیدم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کمیل قاسمی: پیشنهادی برای حضور در کادر فنی تیم ملی نداشتم/ برای اولین بار موحد را دیدم"، کلیک کنید.