ضربات پنالتی بلای جان ازبکستان شد/ ایران

ضربات پنالتی بلای جان ازبکستان شد/ ایران

آفتاب نیوز :

در آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا، قطر میزبان به مصاف ازبکستان رفت و با غلبه بر حریف به نیمه نهایی جام ملت ها راه یافت. این دیدار در 90 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و تلاش دو تیم در وقت اضافه نتیجه نداشت تا با همان نتیجه راهی ضربات پنالتی شوند. در ضربات پنالتی، قطر توانست با نتیجه 3 بر 2 (مجموع 4 بر 3) ازبکستان را شکست دهد و حریف ایران در نیمه نهایی شود.

دیدار نیمه نهایی بین تیم های ایران و قطر، چهارشنبه ساعت 18:30 در ورزشگاه الثمامه برگزار خواهد شد.

دیگر دیدار نیمه نهایی سه شنبه بین دو تیم کره جنوبی و اردن برگزار می شود.

قطر 1 – 1 ازبکستان

گل: اونکر یوسوپوف (گل به خودی) برای قطر، اودیلون خامروبکوف برای ازبکستان

کارت زرد: مشعل برشام، خلید مونیز مزید، معز علی و پدرو میگل از قطر، شکوروف و رستمجون آشورماتوف از ازبکستان

کارت قرمز: –

شرح گل

در دقیقه 27، حرکت بازیکنان قطر از سمت راست با ارسال حسن الهیدوس همراه شد که ضربه او پس از برخورد به مدافع ازبک و واکنش ضعیف و اشتباه یوسوپوف تبدیل به گل اول میزبان شد.

در دقیقه 59، حرکت انفرادی خامروبکوف و ضربه دیدنی این بازیکن سبب شد تا گل تساوی ازبکستان به ثمر برسد.

ضربات پنالتی بلای جان ازبکستان شد/ ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضربات پنالتی بلای جان ازبکستان شد/ ایران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضربات پنالتی بلای جان ازبکستان شد/ ایران"، کلیک کنید.