درخواست نماینده آمریکا برای انجام تحقیق درباره اتهامات علیه کارمندان آنروا

درخواست نماینده آمریکا برای انجام تحقیق درباره اتهامات علیه کارمندان آنروا

در پی اتهام رژیم صهیونیستی مبنی بر دست داشتن نیروهای آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) در عملیات مقاومت فلسطین در هفتم اکتبر، نماینده آمریکا در سازمان ملل شامگاه جمعه طی گزارشی تاکید کرد باید یک تحقیق گسترده درباره اتهامات پیرامون مشارکت کارمندان آنروا در حمله هفتم اکتبر انجام شود.

به گزارش آیت البرز، «لیندا توماس گرینفیلد»، نماینده دایم آمریکا در سازمان ملل گفت منتظر پایان تحقیقات این سازمان درباره برخی از کارمندان آنروا است: «باید یک تحقیق گسترده درباره اتهامات پیرامون مشارکت کارمندان آنروا در حمله هفتم اکتبر انجام شود.»

اخیرا رژیم صهیونیستی ادعا کرد 12 کارمند آنروا در حملات هفتم اکتبر رزمندگان مقاومت فلسطین تحت رهبری حماس علیه رژیم صهیونیستی دست داشته اند. در پی این اتهامات رژیم صهیونیستی، تعدادی از دولت های اروپایی و آمریکا کمک های مالی خود را به این آژانس متوقف کرده اند.

به نقل از سایت خبری عربی21، نماینده آمریکا در سازمان ملل افزود هرگونه اقدام شورای امنیت باید تضمین کننده افزایش فشار بر حماس برای پذیرش پیشنهاد آتش بس در غزه باشد.

گرینفیلد در ادامه گفت: شنیده ایم که اسراییل مانع ورود کمک های انسانی به نوار غزه می شود و ورود آن باید تضمین شود. مقدار کمک های انتقالی کافی نیست.

نماینده آمریکا درباره تلاش ها برای برقراری آتش بس در نوار غزه گفت واشنگتن با شرکای قطری، مصری و دیگر شرکای منطقه ای روی یک پیشنهاد قوی و قانع کننده کار می کند.

پایان خبر آیت البرز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست نماینده آمریکا برای انجام تحقیق درباره اتهامات علیه کارمندان آنروا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست نماینده آمریکا برای انجام تحقیق درباره اتهامات علیه کارمندان آنروا"، کلیک کنید.