بیرانوند: حیف است که بین ما و ژاپن یکی حذف شود

بیرانوند: حیف است که بین ما و ژاپن یکی حذف شود

دروازه بان ایران می گوید «دومین بار است که در مرحله حذفی به ژاپن برمی خوریم. در بازی قبلی باختیم و فردا بازی سختی مقابل آن ها داریم.»

به گزارش آیت البرز، تیم های ملی ایران و ژاپن فردا (شنبه) در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا به مصاف هم می روند. علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم ملی در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: خوشحالم که خیلی از رسانه های کشورهای مختلف اینجا هستند که نشان دهنده بزرگی بازی فرداست. همانطور که آقای قلعه نویی گفتند، بازی می توانست در فینال باشد و حیف است که یکی از این دو تیم حذف شوند. ژاپن نشان داده که پیشرفت کرده و بازیکنان بزرگی دارد که در تمام تیم های مطرح دنیا بازی می کنند.

او افزود: ما برای موفقیت به اینجا آمدیم و می خواهیم اتفاق مهمی برای مردممان رقم بزنیم. این برای دومین بار است که در مرحله حذفی به ژاپن برمی خوریم. در بازی قبلی باختیم و فردا بازی سختی مقابل آن ها داریم. ما زمان کمی برای ریکاوری داشتیم و به آن 72 ساعت قانونی نرسیدیم ولی با کادر فنی و پزشکی خوبی که داریم به خوبی ریکاوری کردیم و آماده بازی فردا هستیم. فردا دعای 80، 90 میلیون ایرانی پشت سر ماست و می خواهیم کاری کنیم که دل مردم شاد شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا مانند بازی قبلی قول درخشش در ضربات پنالتی می دهد؟ گفت: گذشته ها گذشته است. ما فردا بازی مهمی داریم و این ریکاوری که باید انجام دهیم به بازیکنان ایران برمی گردد. ما باید ذهنمان را آماده کنیم. ما بازیکنان بزرگی داریم که ذهن قوی ای دارند و می توانیم با آمادگی در بازی فردا حاضر شویم. سخت است خصوصا اینکه بازی قبلی 120 دقیقه بازی کردیم و شما این موضوع را در بدن بازیکنان دیدید. این موضوع سخت است اما ذهن ما می تواند کمک کند. من امروز زمانی که بازیکنان را دیدم، آماده بازی فردا بودند.

ادامه دارد…

بیرانوند: حیف است که بین ما و ژاپن یکی حذف شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیرانوند: حیف است که بین ما و ژاپن یکی حذف شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیرانوند: حیف است که بین ما و ژاپن یکی حذف شود"، کلیک کنید.